Kolejny powód, dla którego czasami nie ma stripa ;) Kto grał, ten wie o co chodzi.

Morrowind

2 thoughts on “Morrowind

  1. Środkowy obrazek jest *wpytkę* :-)

  2. Tak to jest jak się PeCetów używa ;-)
    Mac user ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

*

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.