Sponiewierany Ołówek
Odstaw płyny.
Z czasów mniej więcej studenckich. W roli świetlika – koleżanka z roku.
Mniej więcej tak reaguję na dowolny patos.
Była taka piosenka „Narysuję dla ciebie aniołka”. Chyba ktoś ci pokrewny zrobił z tego „Narysuję dla ciebie aniołka, powyrywam mu z dupy skrzydełka” :-D
<3
wreszcie „zaczarowany” ołówek powraca ;P
Zaczarowany to on jest mniej więcej tak jak ten świetlik :P
Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy.
Δ
Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.
Patronite
4 thoughts on “Świetlik”
Sirocco
Była taka piosenka „Narysuję dla ciebie aniołka”. Chyba ktoś ci pokrewny zrobił z tego „Narysuję dla ciebie aniołka, powyrywam mu z dupy skrzydełka” :-D
Ula
<3
thielfer
wreszcie „zaczarowany” ołówek powraca ;P
Ula
Zaczarowany to on jest mniej więcej tak jak ten świetlik :P
Patronite
Kategorie
Archiwa