Z czasów mniej więcej studenckich. W roli świetlika – koleżanka z roku.

Mniej więcej tak reaguję na dowolny patos.

Świetlik

4 thoughts on “Świetlik

  1. Była taka piosenka „Narysuję dla ciebie aniołka”. Chyba ktoś ci pokrewny zrobił z tego „Narysuję dla ciebie aniołka, powyrywam mu z dupy skrzydełka” :-D

  2. wreszcie „zaczarowany” ołówek powraca ;P

    1. Zaczarowany to on jest mniej więcej tak jak ten świetlik :P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

*

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.