Najlepsza piekarnia we Wrocku ;)

Bułeczki

One thought on “Bułeczki

  1. To już chyba tylko u nas jeszcze zostało że ludzie chcą jeść równe bułki z maszyny bez smaku ale za to ładnie wyglądające…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

*

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.