Prawie rok czekałam, żeby to wrzucić właśnie dzisiaj ;)

Mamusiom życzę wszystkiego najczekoladowszego i mnóstwo świętego spokoju.

Dzień matki

2 thoughts on “Dzień matki

  1. Nie życzcie Mamusią świętego spokoju! Mamusie jak mają święty spokój, to szukają sobie zmartwień, często u swoich dzieciaczków…

  2. Przezabawny komiks, świetne zdjęcia i cudowne, steampunkowe naszyjniki.
    Jak ja nienawidzę wszechstronnie utalentowanych ludzi… ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

*

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.